teklifal

0850 303 16 56

info@amokas.com

Neden Seo Amokas ?

  Web sitesi sahibi olan hemen hemen herkes amokas.com’u bilir ve kullanır. Çünkü hiç kimse yokken biz vardık. Türkiye Google sıralamasını bizimle bulur, çünkü en doğru sonucu biz veriyoruz. Çoğu kişi tecrübe etmiştir ki; Google sıralamasında amokas ne diyorsa sıralama odur.

  Şimdi yepyeni bir vizyonla yılların tecrübesini artık sizinle paylaşıyoruz. Bizimle sıranızı arıyordunuz, artık sıranızı bulacaksınız. Her şeyi o kadar detaylı planlıyoruz ki, tertemiz ve size özel hayal gibi bir çalışma planı sunuyoruz.

  Artık herkes için açılmış ve içinden 100’lerce hatta binlerce siteye link çıkışı yapılmış, tam anlamıyla çöplük haline gelmiş sitelere mahkum değilsiniz. Bizimle çalışarak her biriniz birer özel müşterisiniz ve her şey size özel olarak hazırlanmıştır. Çöplüklerden alınacak linklerle Google’da zamanla spam kategorisine girmeyecek, sitenizi riske sokup geleceğinizi kaybetmeyeceksiniz.

  Türkiye’de 7 kişi ile çalışan tek SEO firması olan SEO AMOKAS ile bu gücü hissedeceksiniz. Çalışanlarımızın tamamı kendi bünyemizde ve ofisimizde çalışmaktadır ve her biri konularında eğitimli, tecrübeli ve uzmandır.

  Çok yakında video derslerimizle ekibimizle de yakından tanışacaksınız. Bir çok yanlış uygulamayı, ekran görüntüleri ile açıklayarak düzeltmeye çalışacağız. Bugüne kadar fark ettik ki herkes doğru yaptığını zannediyor ve sonuç bekliyor, alamayınca da hem zamanını hem de ümidini kaybediyor. Bu anlamda da vereceğimiz eğitimlerle sizlere katkı sağlayacağız.

  Başarıya ulaşmak için bilgimizi, tecrübemizi, sabrımızı ve ekip ruhumuzu sizin için sonuna kadar kullanacağımızdan şüpheniz olmasın. Markamıza leke getirmeyecek, sizlerin ümitlerini, beklentilerini ve bize olan güvenini kaybettirmeyecek çalışmalar yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

  SEO AMOKAS EKİBİ

   
  Türkiye, Google’da sıralamasını ilk bu arayüzle aramıştı.. Unutulmazlar arasına giren bu arayüz artık bir nostalji olarak kalacak..

  amokas-nostaljik


   Yorumlar

   Tuncay

   Ağustos 18, 2014 - 6:33 am

   Merhaba;
   Sitem spam’a düştü ve bunu düzeltmek için ne yapmalıyım .? sizce kurtarıla bilinir mi ?

   Eray Demir

   Ağustos 19, 2014 - 6:40 am

   Sözünüze güvendiğim gibi amokas’a da güveniyorum.

   ahmet yalçın

   Eylül 13, 2014 - 8:28 pm

   amokas’ın bu arayüzü gerçekten nostaljik. yıllardır bu arayüzden sitelerin sıralamasına bakıyoruz. bence tek doğru sonuç veren sırabulucu bu site.

   deniz bayram

   Ekim 15, 2014 - 7:42 am

   amokas.com un yeni arayüzü çok güzel ve şık olmuş hayırlı olsun.

    admin Yazar

    Ekim 15, 2014 - 7:44 am

    Teşekkür ederiz, sıranızı arıyorsanız bulmanızı dileriz…

   Aytac Topal

   Nisan 29, 2015 - 5:23 am

   Gerçekten çok kullanışlı bir site ve uygulamasınında bulunması ayrı bir kullanış katıyor. Emeğinize sağlık!

    admin Yazar

    Mayıs 6, 2015 - 10:37 am

    Teşekkür ederiz, size de iyi çalışmalar.

  Yorumunu Yaz

  Copright 2005-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | İzinsiz Kopyalanamaz SEO Amokas