teklifal

0850 303 16 56

info@amokas.com

Kurumsal bir web sitesi

  1. KURUMSAL BİR WEB SİTESİ
  Her şey web sitenizi açmanız ile başlıyor. Aslında sizin için bir web sitesi markanızın potansiyel müşterilerini karşıladığı ilk yüzünüz olacaktır. Bu yüzü harika yapmak için de bir servet harcamanız gerekmiyor. Başlangıçtan itibaren her şeyi sırasıyla doğru yapmanız yeterlidir. Başlangıç için sektörünüzün başarılı web sitelerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Böylece hem kullanıcıların aşina olduğu bir tasarım hem de başarıyı örnek almış olursunuz.
  Bir web sitesi oluşturmak için en popüler içerik yönetim sistemi platformlarından birisi de  WordPress açık kaynak kodlu yazılım paketidir.  Bu ücretsiz yazılım paketini kurarak kendiniz de bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Ancak eğer başlangıç itibariyle her şeyi doğru yapmak istiyorsanız, en başından itibaren hem tasarım hem de arama motoru optimizasyonu için dışarıdan profesyonel yardım almanız gerekebilir. Bu şekilde web sitenizi istediğiniz gibi size özel hale getirebilirsiniz ve arama motoru dostu bir site yaratabilirsiniz.

  İşte Kurumsal bir web sitesi oluşturmak için gereken temel öğeler:
  1. Web Tasarımı
  Web sitenizin sadece iyi görünmesi yetmez, bunun yanında tüm cihazlarda uygun şekilde çalışması gerekir. Örneğin hem masaüstü bilgisayarlarda hem tabletlerde hem de cep telefonlarında düzgün çalışan bir web siteniz olmalıdır. İster kendiniz yapın isterseniz dışarıdan profesyonel destek alın, sitenizin bu cihazlarda düzgün çalıştığından emin olun.

  2. Sitenizin Sayfaları
  Bir çok kurumsal web sitesinde aşağıdaki sayfaların bulunduğunu göreceksiniz;
  Kurucusu / Ekibimiz, hakkımızda, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, fiyatlarımız, s.s.s., iletişim, gizlilik politikası vb. sayfaları görürsünüz. Aslında bu konuda da en iyi yönetim rakipleri de inceleyerek bir fikir sahibi olmaktır. Ancak şunu unutmayın, ne kadar çok bilgi verirseniz müşteri potansiyeliniz o kadar artacaktır.

  3. Arama Optimizasyonu(SEO)
  Evet, sitenizi düzgün çalışır şekilde oluşturdunuz ve içerisine de hem kullanıcılar için faydalı hem de sizi tanıtacak bilgileri yerleştirdiniz. Şimdi sıra bunu kullanıcılara sunabilmeye geldi. Ne kadar iyi olursa olsun, kimsenin görmediği bir web sitesi işinize yaramayacaktır. İşte bu noktada devreye arama motoru pazarlaması girmektedir. Bunun da en önemli ve verimli bölümü arama motoru optimizasyonu yani SEO dur. Hazırladığınız sitenin her sayfasının veya kategorisinin hedef anahtar kelimelere göre veya kullanıcıların sizin sektörünüzdeki odaklandıkları anahtar kelimelere yönelik olarak düzenlenmesi, ziyaretçi sayınızı artıracak ve sitenizi popüler hale getirecektir.


   Yorumlar

   serkan

   Ekim 30, 2016 - 9:55 am

   sektorel olarak hangi isi yapiyorsaniz web isminizde anlasilir olmali benim firma ismim hatali oldu siz yapmayin.

  Yorumunu Yaz

  Copright 2005-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | İzinsiz Kopyalanamaz SEO Amokas