teklifal

0850 303 16 56

info@amokas.com

Manuel Spamdan Kurtarma

  Bir sabah uyandığınızda Google Analyticse gelen “Web sitenize manuel spam işlemi uygulanmıştır”  TAM SPAM şeklinde bir mesaj veya e-posta almış olabilirsiniz. Siteniz sizin her şeyiniz olabilir veya hayatınızda çok önemli bir yer kaplıyor olabilir. Bu web dünyasında sonunuz anlamına gelmiyor. Bu sorunun da bir çözümü var, yaptığımız çalışmalar ile yaklaşık 1 ay içerisinde Google Analytics üzerinden tekrar alacağınız bir mail ile ” Sitenize uygulanan manuel spam işlemi kaldırılmıştır.” mesajını almanızı sağlıyoruz. Bu konuda destek almak için lütfen ana sayfadaki teklif formunu doldurunuz.

  Manuel Spam işlemi uygulanmış siteniz için;

  Size 1 ay içerisinde aşağıdaki mesajın Google tarafından gönderilmesi garantisini veriyoruz:

  http://www.cezalisite.net/ için yeniden değerlendirme isteği: Manuel spam işlemi iptal edildi

  27 Mayıs 2014

  http://www.cezalisite.net/ Sitesinin Sayın Web Yöneticisi,

  Bir site sahibinin, http://www.cezalisite.net/ için gönderdiği yeniden değerlendirme isteğini işleme koyduk ve sitenize önceden uygulanan işlemleri kaldırdık. Sitenizi yeniden incelediğimizde kalite yönergelerimizle ilgili ihlallerin giderildiği anlaşılmıştır.

  Sitenize uygulanmakta olan işlemleri görüntülemek için Web Yöneticisi Araçları’ndaki Manuel İşlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Sitenizin durumuyla ilgili yapılan son güncellemelerin bu sayfada ve arama sonuçlarımızda görünmesi biraz zaman alabilir.

  Sitenizle ilgili uygulanan herhangi bir manuel işlem olmasa da sitenizin sıralamasını veya arama sonuçlarında nasıl göründüğünü etkileyebilecek başka sorunlar olabilir. Google, arama sonuçlarının sıralamasını 200’ün üzerinde farklı sinyali kullanarak belirler. Kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak amacıyla güncellemeler yaptıkça zaman zaman sıralamada bazı dalgalanmalar olacaktır. Sitenizin sıralaması tespit edilen güvenlik sorunlarına bağlı olarak da değişebilir. Sitenizde saldırı tespit edip etmediğimizi görmek için Güvenlik Sorunları sayfasını kontrol etmenizi öneririz.

  Arama sonuçlarımızda sitenizle ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, sorunu tanılamanıza yardımcı olması için lütfen Yardım Merkezimize bakın.

  Kullanıcılarımız için arama sonuçlarının kalitesini korumamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Google Arama Kalitesi Ekibi


  Yorumunu Yaz

  Copright 2005-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | İzinsiz Kopyalanamaz SEO Amokas