teklifal

0850 303 16 56

info@amokas.com

Web Tasarım

  8 yılın tecrübesiyle, tam istediğiniz gibi ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek, sıradışı, içinize sinecek bir tasarım mı istiyorsunuz, doğru yerdesiniz. Amokas Web Tasarım ekibi size PHP, ASP, WP, Joomla size özel tasarımlar sunabilir. Cam gibi bir internet siteniz olsun istiyorsanız bize ulaşın. İlk intiba çok önemlidir unutmayın. Ayrıca ofisinizin, iş yerinizin veya ziyaretçilerinize sunmak istediğiniz bir yerin 360 derece sanal turunu da baştan sona hazırlayabiliriz. Fiyatlar için lütfen iletişime geçin.
  Siz bize tarif edin biz size sunalım ya da siz gösterin biz yapalım. “Şu site gibi istiyorum”, “şu site gibi istiyorum ama şurası şöyle olsun” gibi tüm isteklerinizi en uygun maliyetlerle karşılayabiliriz. Bize ne istediğinizi söyleyin biz size onu hemen tasarlayalım. Hem de site içi seo ayarları da yapılmış olarak teslim edelim.

  Önce sizden istediğiniz tasarımı dinleriz, sonra size ana sayfa taslağını çizer onayınızı isteriz. Onayınızdan sonra ise baştan itibaren kodlayarak size özel bir tasarım yaparız.
  Tüm grafikler grafikçi personelimiz tarafından sizin için tasarlanır.
  Logonuzu da size hediye ederiz.

  Bir hafta içinde web sitenizi istediğiniz şekliyle hazırlar, tasarlar ve hizmete sunarız.

  Aşağıda bazı web tasarım referanslarımızı görebilirsiniz.

  Web Tasarım Referanslarımız


  Yorumunu Yaz

  Copright 2005-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | İzinsiz Kopyalanamaz SEO Amokas