teklifal

0850 303 16 56

info@amokas.com

2009 YILI

  Google’da hareket başlıyor..

  Vince – Şubat 2009

  SEO uzmanları büyük markalar lehine olacak güçlü bir güncelleme bildirdi. Matt Cutts Vince güncellemesini “küçük değişiklik” olarak adlandırsa da diğer uzmanlar ve webmasterlar bunun büyük ve uzun vadeli sonuçlar doğuracağını düşünüyordu.

  Rel-Conanical Etiket – Şubat 2009

  Google, Microsoft ve Yahoo ortaklaşa şekilde kanonik etiket için bir destek sundular ve webmasterlara arama motorlarına gerçek ziyaretçileri etkilemeyecek kanonik sinyaller yollamaları konusunda izin verdiler.

  Caffeine (Önizleme) – Ağustos 2009

  Google arama motoru bu kez, büyük bir altyapı değişikliğinin ön izlemesini yayınladı. Bu ön izleme taramayı hızlandırmak, indeksi genişletmek ve gerçek zamanlıya yakın indeksleme ve sıralamayı entegre etmek için düzenlenmişti. Bu güncellemenin zaman çizelgesi 2010 yılının başlarında Amerika’da başladı ve yaza kadar aylara yayılmış şekilde devam etti.

   

  Gerçek Zamanlı Arama – Aralık 2009

  Bu sefer gerçek zamanlı(real time) arama gerçek oldu. Twittler, Google Haberleri, yeni indekslenmiş içerikler ve birçok diğer kaynaklar arama sonuçlarına entegre edildi. Kaynaklara sosyal medya da dahil edilerek sonuçların genişlemesi devam etti.


  Yorumunu Yaz

  Copright 2005-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | İzinsiz Kopyalanamaz SEO Amokas